Kolejne firmy z naszej gminy dołączyły do programu Karta Dużej Rodziny

Aktualności » Kolejne firmy z naszej gminy dołączyły do programu Karta Dużej Rodziny

           Do ogólnopolskiego programu wsparcia rodzin wielodzietnych pn.: Karta Dużej Rodziny przystąpiły kolejne firmy z terenu naszej gminy. Są to: W ostatnim okresie do ogólnopolskiego programu wsparcia rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny przystąpiły kolejne firmy z naszej gminy. Są to:


1)Firma "Kajaki na Skawie" zlokalizowana przy ul. Nadbrzeżnej 25 A w Wadowicach oferująca od 6 czerwca 2016 roku posiadaczom Karty Dużej Rodziny:

- 15% zniżki na spływ kajakiem;


- 20% zniżki na wypożyczenie roweru dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.


2)Firma DEWOCJONALIA - Wadowice.pl  zlokalizowana przy ul. Kościelnej 6 w Wadowicach oferująca od dnia 11 lipca 2016 roku posiadaczom Karty Dużej Rodziny:


-  5%  zniżki na zakup produktów w sklepie stacjonarnym;


- 5% zniżki na zakup produktów w sklepie internetowym www.dewocjonalia-wadowice.pl


            Zgodnie z danymi zaktualizowanego na dzień 2 listopada 2016 roku wykazu partnerów ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny zamieszczonego na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej www.rodzina.gov.pl, nasza gmina ma obecnie 14 lokalizacji partnerów programu, powiat wadowicki 43, a całe województwo małopolskie 1007(wg wykazu partnerów w pliku XLS).   


            Największą ilością lokalizacji partnerów programu może poszczycić się województwo mazowieckie - 1683 i śląskie 1300,  a najmniejszą województwo świętokrzyskie 290. Województwo małopolskie z 1007 lokalizacjami zajmuje czwarte miejsce. Aktualnie w programie  Karta Dużej Rodziny uczestniczy 2844 firm z całej Polski udzielając zniżek i ulg w 11490 lokalizacjach.          


            Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy działające na terenie gminy Wadowice, niezależnie od ich wielkości czy rodzaju wykonywanych usług, do wzięcia udziału w programie wsparcia naszych lokalnych rodzin wielodzietnych zarówno gminnym jak i ogólnopolskim. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.rodzina.wadowice.pl i www.rodzina.gov.pl.


            Wykaz partnerów deklarujących ulgi/zniżki w ramach gminnego programu Wadowice Przyjazne Rodzinie dostępny jest na stronie internetowej: www.rodzina.wadowice.pl


            Wykaz partnerów deklarujących ulgi/zniżki w ramach rządowego ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny dostępny jest na stronie internetowej: www.rodzina.gov.pl w zakładce "Karta Dużej Rodziny"; www.empatia.mpips.gov.pl,  a także w wersji mobilnej pod adresem: www.kdr-mwu.gov.pl.


            Wszystkich posiadaczy Karty Dużej Rodziny zapraszamy do korzystania z przysługujących im uprawnień w ramach gminnego programu Wadowice Przyjazne Rodzinie, jak i w ramach ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny.

Wadowice Przyjazne Rodzinie