Certyfikat Wadowickiego Miejsca Przyjaznego Rodzinie

Aktualności » Certyfikat Wadowickiego Miejsca Przyjaznego Rodzinie

           Po raz pierwszy w tym roku będzie przyznany Certyfikat Wadowickiego Miejsca Przyjaznego Rodzinie Partnerowi Programu Wadowice Przyjazne Rodzinie, któremu przyznaliście Państwo najwięcej punktów w Ankiecie "Razem znajdźmy miejsce przyjazne rodzinie".


            Ankietę wysłaliśmy do wszystkich 508 rodzin wielodzietnych z Gminy Wadowice objętych programem Wadowice Przyjazne Rodzinie  posiadających Kartę Dużej Rodziny, z czego 80 rodzin złożyło Ankietę i przyznało punkty w skali oceny od 1 do 5 Partnerom programu wyszczególnionym w Ankiecie i w aktualnym wykazie zamieszczonym na stronie internetowej www.rodzina.wadowice.pl . Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału i złożenie Ankiet. Wykaz złożonych Ankiet i ilość punktów przyznana poszczególnym Partnerom dostępna jest na stronie internetowej www.rodzina.wadowice.pl w zakładce "Partner"


Certyfikat Wadowickiego Miejsca Przyjaznego Rodzinie będzie przyznany przez Kapitułę w składzie: Burmistrz Wadowic i członkowie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej, na okres jednego roku.


Najlepiej oceniliście Państwo:

 Krytą Pływalnię "DELFIN" w Wadowicach - 272 punkty i 1 miejsce,

 Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach - 203 punkty i 2 miejsce,

Radę Miejską / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Wadowice, ul. E. i K. Wojtyłów 4 - Jednorazowe świadczenie pieniężne - gminne becikowe - 163 punkty i 3 miejsce.


            Wykaz przyznanych przez Państwa punktów pozostałym Partnerom programu Wadowice Przyjazne Rodzinie znajduje się w załączniku.


            W dniu 6 czerwca 2016 roku Kapituła uroczyście wręczy Certyfikat Wadowickiego Miejsca Przyjaznego Rodzinie na rok 2016 wybranemu przez Państwa Partnerowi programu.

Wadowice Przyjazne Rodzinie